Gök Grup Yaşamın Kapılarını Açıyor…

Gelecek Ve Ticari Yaşam, Danışma İle Başlar…

İNSAN KAYNAKLARI

Bir kurumun ürün ya da hizmet üretebilmesi için ihtiyaç duyduğu kaynaklardan biri de insan kaynağıdır. Basitçe böyle tanımlayabileceğimiz “insan kaynakları” aynı zamanda o kurum içerisinde insana dair yapılan çalışmaları ve bu çalışmaları yapan insanları da ifade eder.

İnsan kaynakları yaklaşımı insanı üretim zincirinin bir parçası değil sahibi olarak görür. Böylece insan merkezli olarak bir kurumda çalışanların, şirket hedefleri, örgütsel gereklilikler ve bireysel hedefleri arasında dengeli bir şekilde kendilerini geliştirmelerini ve kuruma katkı sağlamalarını amaçlar.

YATIRIM, PROJE, GELİŞTİRME

Bir plan çerçevesinde, belli bir zaman döneminde belirli kaynaklarla diğerlerinden bağımsız olarak gerçekleştirilebilecek, birbiri ile doğrudan ilişkili faaliyetler, gerek mikro gerek makro açıdan son derece avantaj sağlayan değer araçlarıdır. Bu anlamda fizibilite etüdü yatırım projelerinin doğru ve etkin kullanımına yönelik önemli bir basamaktır.

Projelerin yürütülmesi için sistem yaklaşımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bütünleşik ve etkili bir yönetim ancak sistem yaklaşımıyla mümkün olabilecektir. Sistem yaklaşımı sayesinde olgu ve faaliyetleri birbiri ile ilişkilendirip bu ilişkileri hiyerarşik olarak sınıflandırmak, karmaşık olayları gerçek biçimleri ile görmek ve onlardan anlam çıkartmak mümkün olacaktır.

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK…

Dış ticaret danışmanlığı, işletmelerin uluslararası pazarda faaliyet göstermeleri konusunda firmalara danışmanlık yapıyoruz. Dünya çapında mal veya hizmet satın alma ve satma olanakları, yurtdışı temasların nasıl yapılacağı ve uluslararası ticareti düzenleyen yasalar konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

İNŞAAT, KENTSEL DÖNÜŞÜM, TADİLAT DEKORASYON…

Bina, karayolu, demiryolu, otoyol, havalimanı, rıhtım, liman, tersane, köprü, tünel, metro, viyadük, spor tesisi, alt yapı, boru iletim hattı, haberleşme ve enerji nakil hattı, baraj, enerji santrali, rafineri tesisi, sulama tesisi, toprak ıslahı, taşkın koruma ve dekapaj gibi her türlü inşaat işleri ve bu işlerle ilgili tesisat, imalat, ihzarat, nakliye, tamamlama, büyük onarım, restorasyon, çevre düzenlemesi, sondaj, yıkma, güçlendirme ve montaj işleri ile benzeri yapım işlerini ifade ediyoruz…”

REKLAM, TANITIM HİZMETLERİ…

Pazarlama, döngüsü kapsamında şirketinizi dışarıya lanse etmek, tanıtmak ve kitlelere ulaştırmak açısından en önemli iletişim araçlarından biri olarak öne çıkar.

Reklam ve Tanıtımlar en etkili, doğrudan ve hızlı yöntem olarak sınıflandırılır. İşletmelerin ürün ve hizmetlerini, değerlerini, marka kimliklerini ve organizasyon yapılarını tanıtabilmeleri gibi işlevsel kullanım seçeneklerini sağlar. Arkalarında kapsamlı stratejileri ve prodüksiyon süreçlerini barındırır… Özellikle markalaşmak isteyen işletmeler için olmazsa olmaz bir çalışma olarak öne çıkar.

TURİZM

“Turizm ” Latince “Tornus” kelimesinden gelmektedir. Anlamı “dönme hareketi” dir. İngilizce “tour”(tur) ve “touring” (turing) de bu kelimeden türemiştir. “Tour” dairesel bir hareketi; bazı yörelere yapılan ziyaretleri;iş veya eğlence amacıyla yapılan yer değiştirmeyi ifade eder.

Turizmin değişik tanımları yapılmaktadır. Dünya Turizm Örgütü (WTO) turizmi şöyle tanımlamaktadır:

“Turizm; sürekli kalışa dönüşmemek ve gelir getirici hiçbir uğraşıda bulunmamak şartı ile bireylerin geçici süre konaklamalarından doğan olay ve ilişkilerin tümüdür.”

Tanımda sözü edilen konaklamalar, kazanç sağlama amacına yönelik değildir. Konaklama geçici bir süre içindir, geziyi yapan ve konaklayan kişi bir süre sonra yaşadığı yere döner. Öğrenim amacıyla uzun süreli konaklamalar, iş arama amacıyla yapılan geziler turizmin kapsamına girmez.

Turist, turizm olayını yaşayıp gerçekleştiren kişidir.

Turizmin doğmasına neden olan olaylar şunlardır:

İnsanların eğlenme ve dinlenme istekleri,
Sağlık veya hava değişimi için yer değiştirmeler,
Spor, sanat ve kültürel etkinlikler,
İnceleme ve araştırma için yapılan geziler,
Kutsal sayılan yerleri ziyaretler,
Kongre veya toplantılar,
İş için yapılan geziler.
Turistlerin her türlü gereksinimlerini karşılamak üzere yapılmış işletmelerin tümüne ağırlama endüstrisi adı verilir.

İşte Bizlerde Tam Bu Tanıma Göre Size Hizmet Veriyoruz…

İyi Planlama, Mükemmel Uygulama Ve Sonuç Aşamalarıyla Her Zaman Yanınızdayız…
Projelendirdiğimiz Ürün Ve Hizmetlerin Hiç Bir Aşamasında Ödün Vermiyoruz…

Heyecanımızı Paylaşıyoruz… 

Profesyonel Kadro…

Vazgeçilmez Hayaller ve Hedefler…

Teknolojik Destek…

Yeni Nesil İnsan Ve Ticaret Anlayışı…

Şirketimiz değişen yaşam koşullarına ayak uydurabilmek için en önemli faktörün danışmanlık olduğunu düşünüyoruz danışmanlık kriterlerini oluştururken bilgi ve tecrübenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Kendimizi, markamızı, projelerimizi akılda kalabilmek doğru renkleri kullanabilmek kendimizi güçlü, güvenilir bir şirket olarak ön plana çıkarmak istiyoruz.

GÖK GRUP olarak hizmet sektöründe öncelikle kişi kurum kuruluşlara danışmanlık hizmetleri, reklam hizmetleri ( outdoor , indoor dijital pazarlama, medya, organizasyon, hizmet denetimi ve insan kaynakları (insan kaynakları, bodrolama, CRM, yazılım, eğitim v. b) Turizm, Gayrimenkul, Otomotiv, Yatırım, proje yönetimi hizmetlerinde çalışmalar vereceğiz.

DANIŞMANLIK “buradaki amacımız yurt dışında, iç piyasa da ürün, insan tedarik anlamında hizmet vermek ve bu konuda bir proje yazmak devletimiz ile beraber ihracat, insan kaynakları için sosyal medyada dijital pazarlama ağını Türkiye imalatçıları ile oluşturup dünya pazarında paylaşmak ve yurt dışından, iç piyasadan gelen talepleri ekonomi bakanlığı konsolosluklar, vb. kurum kuruluşlar aracılığıyla sektörlerde Pazar oluşturmak. TED (TÜRKİYE İHRACAT DİREKTÖRÜ) olarak hizmet vermek. Dış Ticaret, İnsan kaynakları için kendi içinde dijital pazarlama ve ilişkisini kurduğumuz ülkelerde 3 yıllık bir hedefte şube ağı oluşturmak.

YATIRIM proje yönetim danışmanlık olarak sektör içinde menkul, gayrimenkul, AVM, emlak sektöründe doğru yatırımlar yapmak yurt dışı fonlarını Türkiye’de kullanmak arazi, gayrimenkul, AVM, peyzaj, yapı projelerinde  fizibiliteleri bir değerlemeler yapmak, Türkiye’de lokomotif olan inşaat sektöründe şirketimizin marka değerini bilinebilir hale getirmek..

GÖK GRUP başlıklı kartvizitimize ulasan kişi kurum ve kuruluşların aklında kalmak ve markamızın kartvizit (Kurumsal kimliğimizin)  tasarım ile dikkat çekmesini istiyoruz.

Tüketici yeni bir şey almayı planladığında genelde ürünü aramak, bulmak ve ona sahip olmakla ilgili hayaller kurmaktan zevk alır.” Bazı uzmanlara göre insanlar alışveriş yaparken öylesine heyecanlanıyor ki muhtemelen adrenalin patlaması yaşıyorlar. 

Bu heyecanınızı paylaşıyoruz… Sizlerin, sorunsuz bir alışveriş yapmanız için, bireysel hak ve özgürlüklere saygılı, toplumsal gelişimi destekleyen, güvenilir, yenilikçi, tarafsız, dinamik, uygun fiyat, anlayışı ile yanındayız…

Uzun yıllar sektörde çeşitli departmanlarda görev almış profesyoneller, dostlarımız ve profesyonel olmaya inanmış arkadaşlarımızla, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve imkanlarımızı daha geniş kitlelere yaymak faydalı olabilmek için kullanmamızın yararlı olacağını biliyoruz ve buradayız… Sizlerleyiz… Çok keyifli…

Hepimizin vazgeçilmez hayalleri ve hedefleri vardır. Bazılarımız her yaptığı işte başarılı olmak için uğraşır, bazılarımız yalnızca mutlu olmak ister. Hayallerinize, potansiyelinize, başarıya ve mutluluğa ulaşabilmeniz için yorulmadan sizin adınıza yaşamınız içinde ne var olmasını istiyorsanız en iyisini ulaştırmak için çalışıyoruz, çalışacağız… Çok uzun bir yolumuz var…

Her yaptığımız çalışmalarla, Türkiye’de çeşitli sektörlere yeni bir vizyon katmak, gerçekleşebileceğine inandığımız projeleri sizlere sunmak istiyoruz… Çok profesyonel bir kadro oluşturduk…

Ayrıca genç yeteneklere de yer vermeye başladık… Tüm hepimiz mutlu insan felsefesi dâhilinde insanların ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarak yerel ve ulusal bazlı projeler hazırlıyoruz…

Tüm Dostlarımızın iç görüleri neticesinde hayal ettiği hizmet ve ürün alımlarında  GÖK GRUP  altında barındırdığımız marka Web sitelerimiz hayatlarımızı kolaylaştırıcı ve tasarruf ettirici özellikleriyle temeli saygı olan bir projeleri, hayata geçiriyoruz…

İnsana saygı misyonu ile yola çıkan bizler, tüm faaliyetlerimizi bu çerçevede gerçekleştiriyoruz…

Projelendirdiğimiz   GÖK GRUP altında barındırdığımız marka web sitelerimiz ile ürün ve hizmetlerin hiç bir aşamasında ödün vermiyoruz… İyi planlama, mükemmel uygulama ve sonuç aşamalarıyla her zaman yaşamın içinde ki tüm ihtiyaçları kendimize kılavuz olarak belirledik…

Çok özel sürprizler ile hazırlıklarımızı tamamlıyoruz… Bir çoğunu tamamladık… Her projemizle sizleri şaşırtacağız… İnşallah çok çeşitli konularla birlikte olacağız…

Yola çıkarken tüm sektörlerin çeşitli alanlarda verilen hizmetler ile birçok değere katkıda bulunmaya çalışan bizler, bu görevin çok daha büyük sorumluluklar getirdiğinin bilincindeyiz.

Bizim önceliğimiz, bizi takip edenlerin mutluluğu ve hayallerinin gerçek olmasını sağlamaktır. Dertlerin, sorunların, problemlerin çözüm ortağı olmakla birlikte bir çok konularda engelsiz bir yaşam için, bireysel hak ve özgürlüklere saygılı, toplumsal gelişimi destekleyen, güvenilir, yenilikçi, tarafsız, dinamik bir anlayışla bizimle birlikte olanlara sorumluluk güvencesiyle, hizmet vermek istiyoruz… Hizmet veriyoruz…

Şimdi de Online sizlerleyiz… Sosyal medya kanalları sayesinde her istediğiniz yada istemediğiniz artık her yerde paylaşılıyor ve daha önemlisi daha geniş kitlelere ulaşıyor! Bu bizim hayatta kaçırmayacağımız bir meydan okumaydı ve böylece   GÖK GRUP altında barındırdığımız markamız Online dünyasına adımını attılar.

Bizim önceliğimiz, bizimle birlikte olanların mutluluğu… Güvenli, huzurlu, sevgi dolu ve keyifli bir yaşam yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz… Bunun yanı sıra, farklı sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal duyarlılık yaratmak için, “Sosyal Sorumluluk Projesi” olarak düşündüğümüz bir çok projeyi de hayata geçiriyoruz…

GÖK GRUP olarak kim olduğumuz ve neler yapmak istediğimiz hakkında bilgi paylaşmak bu konuda bizlere katacağınız değer tecrübe ve bilgileriniz için  teşekkür  ederiz.

Sevgi, Mutluluk, Huzur, Sağlık, Başarılar diliyoruz…

Üye Olun Ve Özel Teklifler Alın!

TIKLA ÜYE OL

İnsana Saygı Misyonu İle Yola Çıkan Bizler Üretiyoruz…

Güvenli, Mutlu Ve Keyifli Bir Yaşam…